top of page

PIEDĀVĀJUMI

Pasākumu organizēšana

Viesnīca Royal Spa & Hotel Resort piedāvā banketu organizēšanas pakalpojumus – seminārus, oficiālas tikšanās, uzņēmumu pasākumus, kāzas vai dzimšanas dienas svinības.

Klasiskā stilā ieturētas augstas  kvalitētes banketu un konferenču telpas, aprīkotas ar vismodernāko audio un video tehniku un piekļuvi bezvadu internetam. Šajās telpās ērti jutīsies līdz 70 viesu.

Tāpat piedāvājam arī florista pakalpojumus, lielisku virtuvi, transfēra īri, muzikālā formāta un vakara programmas sagatavošanu.

Medusmēnesis

Royal Spa & Hotel Resort aicina jaunlaulātos pavadīt neaizmirstamu laiku un izbaudīt īpašas sajūtas viesnīcā, kur mūsu personāls īpaši parūpēsies par Jūsu labsajūtu un neaizmirstamām atmiņām!

Īpašajā piedāvājumā iekļauts:

  • Transfēra pakalpojums

  • Dzīvošana VENICE, kas bus romantiski dekorēts.

  • Īpaša dāvana no Royal Hotel

  • Romantiskas brokastis numurā

  • Īpašs piedāvājums no Season SPA kas iekļauj sevī Lomi Lomi Havaju salu masāžu- intensīva, uzmundrinoša masāza Jūsu ķermenim un garam.

Iepriekšēja rezervācija ir nepieciešama.

Piedāvājuma cena 450 €

Atpūta

Aktīvi atpūsties un uzturēt labu sportisku formu piedāvā moderns sporta centrs Global Fitness. Iegremdēties skaistuma, miera un harmonijas pasaulē aicina izsmalcināts skaistumkopšanas salons Season SPA.


Mēs garantējam Jums pirmklasīgu servisu un individuālu apkalpošanu, kā arī patīkamu un neaizmirstamu uzturēšanos Royal Spa & Hotel Resort kompleksā!

bottom of page